KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17188266

nr 1718 8266

Oidentifierad konstnär. Signerad Holm, "Sommarslåtter", daterad 1967. Olja på pannå, 16x34 cm, yttermått inklusive ram: 33x50 cm

Utrop:

300 kr

måndag 25 augusti 2025
kl 20:41:05